PoSzaluPL
Autor: PoSzaluPL
15/11/2016
Wspólnie z Lechem Poznań oraz Stowarzyszeniem Kibiców Lecha Poznań rozpoczynamy przygotowania do II edycji akcji #powstańMY. Podobnie jak przed rokiem promować będziemy w Polsce pamięć o zwycięskim Powstaniu Wielkopolskim oraz wesprzemy finansowo powstańczą iluminację.

Nowa formuła
Celem II edycji #powstańMY jest ogólnopolska promocja wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim, m.in. o kluczowych wydarzeniach, bitwach i postaciach. Wszystko to zostanie podane w formie krótkich postów przez ludzi sportu - zobacz więcej.


Akcję zakończy konkurs historyczny z nagrodami dla zwycięzców. Na wszystkie pytanie odpowiedź znajdziecie w ww. postach. 

 


Opowiedz historię swojej rodziny
Wasi przodkowie byli Powstańcami Wielkopolskimi? Wspomnijcie ich w ramach akcji, pokażcie zdjęcia, opowiedzcie krótką historię. Szczegóły wraz z mechaniką podamy na stronie akcji jak tylko się zacznie, tj. 11.12.2016.

 


Przygotowania do zakładu
Celem akcji #powstańMY jest również finansowe wsparcie powstańczej iluminacji organizowanej przez kibiców Lecha Poznań. Jest to możliwe dzięki wielkopolskim firmom, które chcą w ten sposób uczcić pamięć o Powstańcach, a jednocześnie przedstawić swoją ofertę setkom tysięcy kibiców, ich znajomych i rodzin. 


Do końca listopada budujemy wartość początkową tzw. zakładu. 
Prowadzisz firmę? Dołącz! 

 

 

Wspomnienia #powstańMY sprzed roku: